Boguszów Gorce: Ukrywał się 3 lata!

autor: Joanna Kozłowska
data pub. poniedziałek 18.01.16

Spostrzegawczość policjanta z powiatu wałbrzyskiego doprowadziła do zatrzymania mężczyzny poszukiwanego pięcioma listami gończymi. Funkcjonariusz będąc w czasie wolnym od służby, zauważył idącego ulicą mężczyznę, który od prawie trzech lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.


Poszukiwany, po zatrzymaniu, z policyjnego aresztu trafił prosto do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 5 lat za przestępstwa przeciwko mieniu i oszustwa.


Funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Boguszowie Gorcach w czasie wolnym od służby zauważył i w wyniku podjętych natychmiast działań, zatrzymał poszukiwanego mężczyznę, który od ponad trzech lat ukrywał się przed organami ścigania. Poszukiwany trafił prosto do policyjnego aresztu. Dalej został on doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu i oszustwa.


Do zatrzymania doszło po tym, jak tuż po godz. 18.00 policjant idąc ulicą Mickiewicza w Mieroszowie, zauważył mężczyznę znanego mu z policyjnych kartotek. Funkcjonariusz wiedząc, że jest to osoba poszukiwana bez wahania podjął interwencję. Za pośrednictwem dyżurnego jednostki wezwał policyjny patrol, a następnie przekazał zatrzymanego przybyłym funkcjonariuszom.


Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna poszukiwany jest, przez sąd, pięcioma listami gończymi za popełnione wcześniej przestępstwa przeciwko mieniu i oszustwa. 54 - latek z policyjnego aresztu trafił prosto do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 5 lat.

źródło – KMP WałbrzychWasze komentarze

Dodaj komentarz
PARTNERZY