Nowe możliwości rozwoju turystyki w Powiecie

autor: Łukasz Kocur
data pub. wtorek 21.06.16

Turystyka jako dział gospodarki stanowi przedmiot zainteresowań władz na różnych szczeblach zarządzania. W październiku 1999 roku, władze Powiatu Wrocławskiego przekazały na ręce Przewodniczącego Rady Generalnej Departamentu Górnego Renu list intencyjny z propozycją współpracy. Od tego czasu starostwo powiatowe stara się w pełni wykorzystać potencjał turystyczny naszego regionu bazując na wzorcach francuskich.Wasze komentarze (2)

Dodaj komentarz
Mieszkaniec powiatu 2016-06-21 22:05:03

I jeszcze dodam: Mamy tyle pięknych obiektów w regionie, powinna się odbyć w Sobótce czy w Borzygniewie i być transmitowana i wrzucona na youtube. Czy dział promocji śpi? Wystarczy postawić smartfon i wcisnąć na facebooku "LIVE".

odpowiedz
Mieszkaniec powiatu 2016-06-21 22:04:49

Warto byłoby pomyśleć o samym podejściu powiatu do tej konferencji, bo jest ono doskonałym odzwierciedleniem wielu działań w zakresie turystyki reakreacji w regionie. Mini a'la Konferencja organizowana od godz. 13 do 15 we wtorek czyli wtedy, kiedy osoby mogące rozwijać turystykę (hotelarze, restauratorzy i inni) pracują. Urzędnicy zawsze robią pod siebie zamiast dla ludzi, dla których powinni pracować.

odpowiedz
PARTNERZY