O firmie

71news.pl to multimedialny portal informacyjny, skupiający w jednym miejscu najważniejsze aktualności, wiadomości ze świata sportu i kultury, newsy z regionu, a nawet plotki dotyczące gwiazd z Wrocławia i Dolnego Śląska lub tych odwiedzających nasz region. 71News.pl o nie tylko teksty i zdjęcia, bardzo duży nacisk położyliśmy na materiały wideo. Ogromna ilość wywiadów, wypowiedzi eksperckich, relacji i komentarzy. Nie zapomnieliśmy również o zdaniu mieszkańców, które prezentowane jest w wielu sondach ulicznych. Całość podana w bardzo atrakcyjnej i przejrzystej szacie graficznej.

 

71news.pl to część grupy medialnej, której główną częścią jest Telewizja 71news. Nasz kanał dostępny jest w dwóch sieciach kablowych we Wrocławiu (Vectra i Multimedia), dzięki czemu codziennie może dotrzeć do około 200 tys. mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Jednocześnie Telewizję 71news można oglądać spod poziomu portalu internetowego w takiej formie, w jakiej jest ona dostępna w sieciach kablowych. Ramówka 71news jest wypełniona programami, które dotyczą mieszkańców i ich spraw. Informacje, polityka, sport, kultura … to tylko kilka dziedzin z życia wrocławian, którymi zajmuje się to nowe medium. W ofercie znajdują się również programy rozrywkowe oraz produkcje kierowane bezpośrednio do młodszej części widowni.

 

Materiały 71news przygotowywane są za pomocą najnowocześniejszej technologii. Redakcja została wyposażona w całkowicie nowy sprzęt audiowizualny, który gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Zespół dziennikarzy, operatorów i montażystów tworzą młodzi ludzie z pasją, ogromną chęcią do pracy oraz zapałem do realizacji ciekawych i atrakcyjnych wizualnie materiałów. Natomiast czujne oko starszych kolegów po fachu oraz redaktora naczelnego nieustannie czuwa nad rzetelnością przekazywanych informacji.

 

Komunikacja 71news oparta jest w dużej mierze także na mediach społecznościowych. Miłośnicy tej formy pozyskiwania informacji i rozrywki znajdą z pewnością coś dla siebie. Zapraszamy do śledzenia naszych oficjalnych kont:

 

https://www.facebook.com/71newspl

http://www.youtube.com/c/71newsOFFICIAL 

http://instagram.com/71news/

https://twitter.com/71newspl

https://google.com/+71newsOFFICIAL

 

Projekt 71news jest w prostej linii kontynuacją Telewizji KarkonoszePlay, która przez lata dostarczała informacje dla mieszkańców Kotliny Jeleniogórskiej. Natomiast nasze ogromne doświadczenie w branży internetowej zbierane było podczas współtworzenia jednego z największych lokalnych portali informacyjnych na Dolnym Śląsku – Jelonka.com.


PARTNERZY