Zespół

 

Redakcja:

Łukasz Kocur – Redaktor Naczelny

e-mail: l.kocur@71news.pl

 

Grzegorz Szyszka – Kierownik Studia

e-mail: g.szyszka@71news.pl

 

Paulina Chomczyk – Dziennikarz

e-mail: p.chomczyk@71news.pl

 

Paulina Karkosik – Dziennikarz

e-mail: p.karkosik@71news.pl

 

Paweł Janka – Operator

e-mail: p.janka@71news.pl

 

Ewelina Piktel - Dziennikarz portalu

e-mail: e.piktel@71news.pl

 

Michał Tkaczyszyn - Prezenter, publicysta (Polityczny Wrocław)

 

 

Marketing:

Joanna Kozłowska – Kierownik Działu Marketingu

e-mail: j.kozlowska@71news.pl

tel. +48 503 725 383

 

 

Współpraca:

Studio Gieroń - Rafał Gieroń

https://www.facebook.com/StudioGieron

 

Bart-Studio - Maciej Bartkiewicz

http://www.bart-studio.com/

 

RockRegion - Krzysztof Wojtas

http://rockregion.pl/

 

 

 

 

Zarząd:

Tomasz Nykiel – Prezes Zarządu

e-mail: t.nykiel@71news.pl

 

Wiktor Marconi – Członek Zarządu

e-mail: w.marconi@71news.pl


PARTNERZY