Mobilny serwis ciężarówek


OSO24.PL Sylwia Rusin


60-451 Poznań, Dąbrowskiego 742

Numer telefonu: 800 502 501

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Mobilny serwis ciężarówek

Działalność prowadzona przez pracowników serwisu ogłaszającego się na stronie internetowej oso24.pl to szeroki zakres usług, proponowanych wszystkim posiadaczom pojazdów, od właścicieli aut osobowych aż do rolników korzystających na co dzień ze sprzętów o szczególnym rozstawie bieżnika. Podstawowym świadczeniem jest wulkanizacja, przeprowadzana stacjonarnie lub jako mobilny serwis (ciężarówek i samochodów prywatnych) na terenie Polski oraz za granicą. Zgłoszenia na pomoc tego typu przyjmowane są całodobowo.

Firma wykonuje zlecenia szybko i rzetelnie. Zaprasza do długoterminowej współpracy osoby prowadzące szeroko rozumianą działalność transportową. Jej pracownicy podejmują się także diagnostyki i napraw różnego rodzaju elementów hydrauliki siłowej, dzięki czemu usługa jest kompleksowa. Pracują, wykorzystując nowoczesne technologie i sprawdzone rozwiązania. 

Kadra świadczy również profesjonalne doradztwo. Może zaproponować odpowiednie do potrzeb klienta zamienniki opon w niewygórowanej cenie. 


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Garden Spot


Kostrzewskiego 14, Rogalinek

Zobacz >