Polpack


Polpack Sp. z o. o.


87-100 Toruń, Polna 129

Numer telefonu: (56) 655 92 35

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Polpack

Ogłaszający się na stronie polpack.com.pl realizator to znany w Polsce dostawca nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań w zakresie szeroko rozumianej automatyki i robotyki. Po podanym linkiem przedstawia swoją ofertę. Obejmuje ona nie tylko opcję zamówienia odpowiadających potrzebom danego zakładu pojedynczych części czy podzespołów, ale też skorzystanie z usług serwisowych i naprawczych.

Kadra, starając się odpowiadać w najlepszy sposób na oczekiwania odbiorców biznesowych, proponuje również doradztwo. W gestii pracowników jest opracowanie personalizowanego projektu uwzględniającego zarówno zagwarantowanie tak oczekiwanej przez przedsiębiorców innowacyjności, jak i mieszczącego się w założonym przez zlecającego budżecie. 

Polpack może podjąć się realizacji zamówienia hurtowego. Dysponuje rozbudowanym, w pełni zautomatyzowanym zapleczem, za którego obsługę odpowiada kompetentna grupa inżynierów - mechaników. Dbają oni nie tylko o zachowanie terminów, ale również o właściwe zabezpieczenie transportu.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

TENSO-WAG


Chlebowa 105, Białe Błota

Zobacz >

Rejs Sp. z o.o.


Mławska 61, Rypin

Zobacz >

SEDYMENT


Elgiszewo k/Torunia 1, Ciechocin

Zobacz >