Gadżety erotyczne


PinkStars


70-809 Szczecin, Kmiecika 25

Numer telefonu:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Gadżety erotyczne

Szeroki wybór kobiecych oraz męskich akcesoriów erotycznych, w tym produktów BDSM, można wygodnie, szybko i dyskretnie zamówić online, korzystając z oferty dostępnej na stronie pinkstars.pl. Pod podanym linkiem działa sklep internetowy obsługujący klientów indywidualnych i odbiorców hurtowych.

Kadra przyjmuje i realizuje zamówienia w oparciu o udostępniony na stronie sklepu regulamin. Priorytetem jest legalna sprzedaż, dlatego odbiorcami mogą być jedynie osoby pełnoletnie, świadome rodzaju i zastosowania proponowanego w sklepie asortymentu.

Pracownicy zapewniają, że wszystkie dostępne w ofercie gadżety erotyczne pochodzą ze sprawdzonego źródła, są wykonane z materiałów niepowodujących problemów skórnych lub otarć podczas użytkowania. Dla wygody klienta każda aukcja została odpowiednio opisana, dodano również zdjęcia poglądowe produktów, co ułatwia podjęcie decyzji o zakupie. 

Aby złożyć zamówienie, nabywca jest zobowiązany założyć personalne, darmowe konto na serwisie i zapoznać się z regulaminem.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Hey Taxes biuro rachunkowe


Partyzantów 17, Koszalin

Zobacz >

DENTAL CENTER Z3


Pomorska 1B, Kołobrzeg

Zobacz >

Salon Jubilerski Virago


Krzywoustego 17, Szczecin

Zobacz >