Meble kuchenne nobilia


Acerys


02-210 Warszawa, Al. Krakowska 264

Numer telefonu: +48 22 878 11 96

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Meble kuchenne nobilia

Jeśli planujesz remont mieszkania lub domu, a jednym z pomieszczeń, które będziesz zmieniał jest kuchnia, zajrzyj do oferty firmy Acerys, która proponuje zestawy nowoczesnych mebli na wymiar, na każdą kieszeń. W katalogu produktowym znajdziesz przede wszystkim produkty niemieckich firm Nobilia i Schroder. Zestawy są wyposażone w niezliczone ilości systemów zamykania i przechowywania. Każdy inwestor z uśmiechem rozpocznie planowanie swojego pomieszczenia. 

Meble kuchenne Nobilia bez problemu dopasujesz do warunków swojego mieszkania. Korpusy i fronty oferowane są w wielu kolorach i wykończeniach. Z reguły są to proste propozycje, które wyglądają bardzo elegancko i nowocześnie. Na wszystkie elementy producenci udzielają pięcioletniej gwarancji.

Oprócz szafek i szuflad, dużym powodzeniem wśród klientów cieszą się różnego rodzaju półki. Możesz je dowolnie zestawić z wybranymi meblami. Postawisz na nich ulubione składniki, ale też butelki z winem czy przetworami wykonanymi w domowych warunkach.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Solispharm Sp. z o. o.


Namysłowska 21, Warszawa

Zobacz >