http://laserymedyczne.eu/ | Wirówka horyzontalna


laserymedyczne.eu


41-800 Zabrze, Nad Kanałem 3

Numer telefonu: 531-200-732

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://laserymedyczne.eu/ | Wirówka horyzontalna

Na przestrzeni ostatnich kilku lat bardzo popularne stały się zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, które pozyskiwane jest z krwi. W związku z rewelacyjnymi efektami klienci bardzo chętnie korzystają z takiej usługi. Chcąc wprowadzić zabieg z użyciem osocza w gabinecie medycyny estetycznej, należy posiadać kilka niezbędnych urządzeń. Jednym z nich jest wirówka horyzontalna, która odpowiada za prawidłowe oddzielenie osocza od pobieranej krwi.

Takie urządzenie można znaleźć w sklepie medycznym LM INVEST. Produkt, który jest tam oferowany, cechuje się najwyższą jakością działania, co potwierdza przyznany certyfikat medyczny. Niepodważalną zaletą wirówki jest aż 6 trybów przyspieszania i hamowania wirowania. Dodatkowo została ona wyposażona w cyfrowy panel sterowania, dzięki czemu jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze.   


Urządzenia od laserymedyczne.eu są nowoczesne i myślę, że każdy chciałby mieć taki laser w swoim gabinecie medycyny estetycznej. Zajrzyjcie sobie sami na ich stronę by poznać pełną ofertę. :)


Ocena 5

Pobliskie firmy:

GABARYTY.NET


Janasa 4, Katowice

Zobacz >

Netpaka.eu


Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

Zobacz >